2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części: 1) Część nr 1: a) usługa wynajmu z dostarczeniem 20 stopowych kontenerów sanitarnych ze zbiornikiem na wodę i zbiornikiem na fekalia, ich serwisowanie (sprzątanie) i odbiór po zakończeniu ćwiczeń oraz dostawa wody i odbiór fekaliów z kontenerów będących własnością Zamawiającego. 2) Część nr 2: a) wynajem i serwis przenośnych kabin sanitarnych z umywalkami Wykonawcy oraz wynajem i serwis umywalek przenośnych oraz serwis kabin sanitarnych będących własnością Zamawiającego. 2. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) W zakresie części nr 1: a) dostarczenia kontenerów sanitarnych do miejsc (powiatów) wskazanych w OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); b) przeprowadzania serwisu kontenerów sanitarnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); c) wyposażenia kontenerów w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ). 2) W zakresie części nr 2: a) dostarczenia kabin sanitarnych z umywalkami Wykonawcy oraz umywalek przenośnych do miejsc (powiatów) wskazanych w OPZ (załącznik nr 5B do SWZ); b) przeprowadzania serwisu kabin sanitarnych oraz umywalek przenośnych zgodnie z OPZ (załącznik 5B do SWZ); c) wyposażenia kabin w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5B do SWZ). 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) załącznik nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie: 1) serwisowania kontenerów sanitarnych – dotyczy części nr 1, 2) serwisowania kabin sanitarnych oraz umywalek przenośnych – dotyczy części nr 2. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5A do SWZ lub/i załącznik nr 5B do SWZ w zależności od części, o którą ubiegać się będzie Wykonawca.
Vorherige Bekanntmachung: 741573-2025
Interne Kennung: ZP/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych
Beschreibung: 1. Usługa wynajmu z dostarczeniem 20 stopowych kontenerów sanitarnych ze zbiornikiem na wodę i zbiornikiem na fekalia, ich serwisowanie (sprzątanie) i odbiór po zakończeniu ćwiczeń oraz dostawa wody i odbiór fekaliów z kontenerów będących własnością Zamawiającego. 2. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) dostarczenia kontenerów sanitarnych do miejsc (powiatów) wskazanych w OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); 2) przeprowadzania serwisu kontenerów sanitarnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); 3) wyposażenia kontenerów w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ). 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: załącznik nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie: serwisowania kontenerów sanitarnych. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5A do SWZ. 6. Realizacja usługi zrealizowana będzie na obszarze powiatów wskazanych w: załączniku nr 5A do SWZ 7. Kontenery stałe winny być ulokowane miejscach wskazanych w załączniku nr 6 do SWZ. 8. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 4A do SWZ)
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest: 1) usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych w rejonie odpowiedzialności działania 34 WOG, na obszarze powiatów określonych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie wykraczającym poza ilość i wartość zamówienia podstawowego (załącznik nr 5A do SWZ) oraz w ilości, o których mowa w zał. 1A do SWZ 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 28 listopada 2026 r. złoży Wykonawcy oświadczenie o zleceniu wykonania opcji (dotyczy części nr 1 oraz części nr 2) 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 7 w terminie do 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonanie zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usług obejmujących zadania w zakresie części nr 1 lub części nr 2 i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją
Los: LOT-0002
Titel: 2. Usługa wynajmu i serwisu kabin sanitarnych, umywalek przenośnych
Beschreibung: 1. Wynajem i serwis przenośnych kabin sanitarnych z umywalkami Wykonawcy oraz wynajem i serwis umywalek przenośnych oraz serwis kabin sanitarnych będących własnością Zamawiającego. 2. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) dostarczenia kabin sanitarnych z umywalkami Wykonawcy oraz umywalek przenośnych do miejsc (powiatów) wskazanych w OPZ (załącznik nr 5B do SWZ); 2) przeprowadzania serwisu kabin sanitarnych oraz umywalek przenośnych zgodnie z OPZ (załącznik 5B do SWZ); 3) wyposażenia kabin w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5B do SWZ). 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 1. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie: serwisowania kabin sanitarnych oraz umywalek przenośnych . 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5B do SWZ. 6. Realizacja usługi zrealizowana będzie na obszarze powiatów wskazanych w: załączniku nr 5B do SWZ 7. Kabiny i umywalki stałe winny być ulokowane miejscach wskazanych w załączniku nr 6 do SWZ. 8. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 4B do SWZ)
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest: 2) usługa wynajmu i serwisu kabin sanitarnych i umywalek przenośnych w rejonie odpowiedzialności działania 34 WOG, na obszarze powiatów określonych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie wykraczającym poza ilość i wartość zamówienia podstawowego (załącznik nr 5B do SWZ) oraz w ilości, o których mowa w zał. 1B do SWZ 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 28 listopada 2026 r. złoży Wykonawcy oświadczenie o zleceniu wykonania opcji (dotyczy części nr 1 oraz części nr 2) 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 7 w terminie do 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonanie zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usług obejmujących zadania w zakresie części nr 1 lub części nr 2 i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją