See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie financieel systeem
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft een applicatie voor financiële verslaglegging- en geving en -informatie-uitwisseling inclusief technisch beheer met 24/7 support als SaaS (Software as a Service) en ISO 27001 op de gehele keten. Zie voor en uitgebreide beschrijving inclusief de functionaliteiten in de aanvullende informatie. Eén systeem, zie geraamde waarde.
Interne Kennung: 20241209153364
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een overeenkomst van opdracht. De scope van de opdracht is: een applicatie voor financiële verslaglegging- en geving en -informatie-uitwisseling inclusief technisch beheer met 24/7 support als SaaS (Software as a Service) en ISO 27001 op de gehele keten. Een beschrijving waaraan de applicatie dient te voldoen is opgenomen in de aanvullende informatie. Eén financieel systeem, zie geraamde waarde.
Interne Kennung: 1