See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE DOSTARCZANIE (SPRZEDAŻ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCYJNEJ) PALIWA GAZOWEGO - GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO (GRUPY E) DLA SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SP. Z O.O. ORAZ DLA ZAKŁADU OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczanie (sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej) paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) dla Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. na os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków, oraz dla Zakładu Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim przy ul. Mickiewicza 7, 34-220 Maków Podhalański, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1A i 1B do nin. Specyfikacji. 2. Informacja o przewidywanym zapotrzebowaniu na paliwo gazowe w rozbiciu na miesiące (w kWh) dla każdego punktu stanowi Załącznik nr 3 do Specyfikacji. 3. Oferty nieposiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 4. Pozostałe warunki zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy zawarte w rozdz. XVII Specyfikacji.
Interne Kennung: 7/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KOMPLEKSOWE DOSTARCZANIE (SPRZEDAŻ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCYJNEJ) PALIWA GAZOWEGO - GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO (GRUPY E) DLA SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczanie (sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej) paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) dla Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. na os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1A do nin. Specyfikacji. 2. Informacja o przewidywanym zapotrzebowaniu na paliwo gazowe w rozbiciu na miesiące (w kWh) dla każdego punktu stanowi Załącznik nr 3 do Specyfikacji. 3. Oferty nieposiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 4. Pozostałe warunki zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy zawarte w rozdz. XVII Specyfikacji.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: KOMPLEKSOWE DOSTARCZANIE (SPRZEDAŻ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCYJNEJ) PALIWA GAZOWEGO - GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO (GRUPY E) DLA ZAKŁADU OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczanie (sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej) paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) dla Zakładu Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim przy ul. Mickiewicza 7, 34-220 Maków Podhalański, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1B do nin. Specyfikacji. 2. Informacja o przewidywanym zapotrzebowaniu na paliwo gazowe w rozbiciu na miesiące (w kWh) dla każdego punktu stanowi Załącznik nr 3 do Specyfikacji. 3. Oferty nieposiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 4. Pozostałe warunki zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy zawarte w rozdz. XVII Specyfikacji.
Interne Kennung: Pakiet nr 2