See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modyfikacja systemów łączności na łodziach bojowych w podziale na dwie części.
Beschreibung: Modyfikacja systemów łączności na łodziach bojowych w w podziale na dwie części . Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi określone w Części nr III do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 6883-2026
Interne Kennung: ZP-62/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modyfikacja systemów łączności na łodziach bojowych - część nr 1
Beschreibung: Modyfikacja systemów łączności na łodziach bojowych, tj. dostawa, instalacja oraz integracja zestawu antenowego SATCOM UHF wraz z masztem montażowym na łodzi bojowej. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi określone w Części nr III do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP-62/2025 - część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Modyfikacja systemów łączności na łodziach bojowych - część nr 2
Beschreibung: Modyfikacja systemów łączności na łodziach bojowych, tj. dostawa, instalacja i uruchomienie kompletnego zestawu fabrycznie nowych urządzeń nawigacyjno-łączności do modernizacji łodzi bojowej . Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi określone w Części nr III do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP-62/2025 - część nr 2