2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hoog-resolutie massaspectrometrie systeem
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering, installatie, ondersteuning, en (full-)service van een hoog-resolutie massaspectrometrie (HRMS) systeem. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteitverhouding biedt over de technische levensduur van het systeem. Met dit systeem wil Aqualysis haar laboratoriumcapaciteit uitbreiden om een vollediger beeld van de waterkwaliteit te verkrijgen door target-, suspect-, en non-target screening mogelijk te maken. De opdracht heeft betrekking op de levering van één HRMS-systeem dat voldoet aan de in hoofdstuk 3.2 en het Programma van Eisen (PvE) beschreven specificaties en functionaliteiten. De geraamde waarde van de opdracht overschrijdt naar verwachting de Europese drempelwaarde voor leveringen, waardoor de aanbesteding plaatsvindt volgens de Aanbestedingswet 2012.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van deze garantieperiode (1 jaar) treedt het full-service onderhoud in voor een periode van drie (3) jaar. Daarna heeft de Opdrachtgever de mogelijkheid om de overeenkomst vier (4) maal te verlengen met één (1) jaar. Hierbij is het uitgangspunt dat Opdrachtnemer het full-service onderhoud voortzet. Echter indien gebruik van het Hoog-Resolutie Massaspectrometrie Systeem tegenvalt kan dit omgezet worden naar preventief onderhoud. Als het gebruik van het Hoog-Resolutie Massaspectrometrie Systeem lager dan 100 samples per jaar is kan Opdrachtgever er voor kiezen geen gebruik meer te maken van enig onderhoudscontract. Indien dit het geval is zal Opdrachtnemer hiervan schriftelijk op de hoogte gesteld worden.