See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 1: dzierżawa automatycznego analizatora do badań hematologicznych („Analizator 1”) oraz dostawa odczynników do badania krwi („Odczynniki 1”) wraz z materiałami zużywalnymi i zmiennymi (w tym kalibratory i materiały kontrolne) koniecznymi do wykonywania oznaczeń w Analizatorze 1 („Materiały 1”), do Laboratorium Analitycznego w przychodni zdrowia przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Warszawie. Część nr 2: dzierżawa automatycznego analizatora do badań specjalistycznych („Analizator 2”) oraz dostawa odczynników do badania krwi („Odczynniki 2”) wraz z materiałami zużywalnymi (w tym kalibratory i materiały kontrolne) koniecznymi do wykonywania oznaczeń w Analizatorze 2 („Materiały 2”), do Laboratorium Analitycznego w przychodni zdrowia przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Warszawie Część nr 3: dzierżawa automatycznego immunochemicznego analizatora i analizatora biochemicznego lub zestawu zintegrowanych analizatorów, w skład którego wchodzą również dwie wirówki laboratoryjne, dwie lodówki do przechowywania odczynników (razem: „Analizator 3”) oraz dostawa odczynników do badania krwi („Odczynniki 3”) wraz z materiałami zużywalnymi (w tym kalibratory i materiały kontrolne) koniecznymi do wykonywania oznaczeń w Analizatorze 3 („Materiały 3”), do Laboratorium Analitycznego w przychodni zdrowia przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Warszawie.
Interne Kennung: 1/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy Pzp ze względu na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć nr 1
Beschreibung: Dzierżawa automatycznego analizatora do badań hematologicznych („Analizator 1”) oraz dostawa odczynników do badania krwi i moczu („Odczynniki 1”) wraz z materiałami zużywalnymi i zmiennymi (w tym kalibratory i materiały kontrolne) koniecznymi do wykonywania oznaczeń w analizatorze („Materiały 1”), do Laboratorium Analitycznego w przychodni zdrowia przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Warszawie.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2
Beschreibung: Dzierżawa automatycznego analizatora do badań specjalistycznych („Analizator 2”) oraz dostawa odczynników do badania krwi („Odczynniki 2”) wraz z materiałami zużywalnymi (w tym kalibratory i materiały kontrolne) koniecznymi do wykonywania oznaczeń w Analizatorze („Materiały 2”), do Laboratorium Analitycznego w przychodni zdrowia przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Warszawie
Los: LOT-0003
Titel: Cześć nr 3
Beschreibung: Dzierżawa automatycznego immunochemicznego analizatora i analizatora biochemicznego lub zestawu zintegrowanych analizatorów, w skład którego wchodzą również dwie wirówki laboratoryjne, dwie lodówki do przechowywania odczynników („Analizator 3”) oraz dostawa odczynników do badania krwi („Odczynniki 3”) wraz z materiałami zużywalnymi (w tym kalibratory i materiały kontrolne) koniecznymi do wykonywania oznaczeń w Analizatorze („Materiały 3”), do Laboratorium Analitycznego w przychodni zdrowia przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Warszawie.