See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy (2025-2027)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy (cz. 1-11) oraz na terenach położonych wzdłuż cieków i kanałów w m. st. Warszawie (cz.12) - (2025-2027). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w warunkach realizacji umowy i standardach jakościowych wykonania prac stanowiący załączniki nr 1.1 do SWZ dla części 1-11 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ dla części 12 oraz w Formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 3.1-3.12 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 614446-2024
Interne Kennung: 100/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność zachowania ciągłości prac związanych z utrzymaniem drzew rosnących w pasach drogowych ulic o kategorii krajowej, wojewódzkiej i powiatowej w m.st. Warszawy w celu zachowania bezpieczeństwa użytkowników głównych dróg. Prace polegające na pielęgnacji i wycince drzew zagrażających należy wykonywać z zachowaniem ciągłości, ponieważ dotyczą organizmów żywych, których stan może się zmienić na bieżąco w zależności od warunków atmosferycznych, przez co mogą stanowić zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego oraz ich mienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 1 na terenie dzielnicy: Śródmieście.
Beschreibung: Część 1 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 1 na terenie dzielnicy: Śródmieście.
Interne Kennung: Część 1 - 100/PN/2024
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 2 na terenie dzielnic: Żoliborz, Bielany
Beschreibung: Część 2 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 2 na terenie dzielnic: Żoliborz, Bielany
Interne Kennung: Część 2 - 100/PN/2024
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 3 na terenie dzielnic: Wola
Beschreibung: Część 3 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 3 na terenie dzielnic: Wola
Interne Kennung: Część 3 - 100/PN/2024
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 3 na terenie dzielnic: Bemowo
Beschreibung: Część 4 - utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 3 na terenie dzielnic: Bemowo
Interne Kennung: Część 4 - 100/PN/2024
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 4 na terenie dzielnicy: Mokotów
Beschreibung: Część 5 - utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 4 na terenie dzielnicy: Mokotów
Interne Kennung: Część 5 - 100/PN/2024
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 5 na terenie dzielnic: Ochota, Ursus, Włochy
Beschreibung: Część 6 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 5 na terenie dzielnic: Ochota, Ursus, Włochy
Interne Kennung: Część 6 - 100/PN/2024
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 6 na terenie dzielnic: Ursynów, Wilanów
Beschreibung: Część 7 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 6 na terenie dzielnic: Ursynów, Wilanów
Interne Kennung: Część 7 - 100/PN/2024
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 7 na terenie dzielnic: Białołęka
Beschreibung: Część 8 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 7 na terenie dzielnic: Białołęka
Interne Kennung: Część 8 - 100/PN/2024
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 8 na terenie dzielnic: Praga-Północ, Targówek
Beschreibung: Część 9 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 8 na terenie dzielnic: Praga-Północ, Targówek
Interne Kennung: Część 9 - 100/PN/2024
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 9 na terenie dzielnic: Praga-Południe
Beschreibung: Część 10 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 9 na terenie dzielnic: Praga-Południe
Interne Kennung: Część 10 - 100/PN/2024
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 9 na terenie dzielnic: Wawer, Wesoła, Rembertów
Beschreibung: Część 11 – utrzymanie drzew rosnących wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na terenie m.st. Warszawy, Rejon 9 na terenie dzielnic: Wawer, Wesoła, Rembertów
Interne Kennung: Część 11 - 100/PN/2024
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – utrzymanie drzew rosnących na terenach położnych wzdłuż cieków i kanałów w m.st. Warszawie
Beschreibung: Część 12 – utrzymanie drzew rosnących na terenach położnych wzdłuż cieków i kanałów w m.st. Warszawie
Interne Kennung: Część 12 - 100/PN/2024