2. Verfahren
Verfahren
Titel: MilieuEffectRapportages Warmteprogramma’s in Midden-Holland
Beschreibung: De Opdracht betreft een plan-mer of plan-mer-beoordeling voor het warmteprogramma van gemeente Gouda en een plan-mer voor de gemeente Waddinxveen. De Opdracht betreft een plan-mer of plan-mer-beoordeling voor het warmteprogramma van gemeente Gouda en een plan-mer voor de gemeente Waddinxveen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: MilieuEffectRapportages ODMH
Beschreibung: De ODMH ondersteunt gemeenten in Midden-Holland bij het opstellen van hun Warmteprogramma 2026. Onderdeel daarvan is de ondersteuning van de benodigde plan-mer- en plan-merbeoordelingstrajecten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst, zonder afnameverplichting, nadere overeenkomsten te sluiten binnen de scope en voorwaarden van de raamovereenkomst.