104046-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – „Dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: Aparat rentgenowski do diagnostyki śródoperacyjnej – Mobilne ramię C – 1 szt. ". UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0185/24/KPO/1787/2025/151 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępności oraz jakości opieki onkologicznej w Pleszewskim Centr
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: Aparat rentgenowski do diagnostyki śródoperacyjnej – Mobilne ramię C – 1 szt. ". UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0185/24/KPO/1787/2025/151 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępności oraz jakości opieki onkologicznej w Pleszewskim Centr
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: Aparat rentgenowski do diagnostyki śródoperacyjnej – Mobilne ramię C – 1 szt.
Interne Kennung: ZP/6/KPO/2026/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Aparat rentgenowski do diagnostyki śródoperacyjnej – Mobilne ramię C – 1 szt.