104074-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Poskytování IT služeb v oblasti rozvoje funkcionalit e-shopu „Brno iD“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování IT služeb v oblasti rozvoje funkcionalit e-shopu „Brno iD“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění dalšího rozvoje e-shopu „Brno iD“ a jeho funkcionalit, mezi které zejména patří následující plnění: - udržování funkčnosti e-shopu a řešení chyb a výpadků služeb e-shopu: provoz funkcí e-shopu a prodeje služeb přes e-shop, zajištění provozu prodejních a dalších navázaných aplikací, zajištění provozu administrativních rozhraní a zajištění provozních i rozvojových úprav celého řešení, - menší SW úpravy, údržba a aktualizace stávajícího řešení (Prestashop, PHP i Java serveru, Jquery, Android a React Native aplikací), - vývoj nových SW funkcionalit do serverů a aplikací, - vývoj zcela nových SW aplikací, - udržování a aktualizace integrace SW na externí systémy či doplňování nových SW integrací, - doplňování a úpravy vizuálního vzhledu webových řešení i SW aplikací, - a další funkcionality dle požadavků zadavatele. Brno iD je e-shop městských služeb, jehož provoz zajišťuje zadavatel. Byl spuštěn v roce 2016 a je v provozu 365 dní ročně, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V nabídce integruje vybrané služby magistrátu města Brna, městských společností a příspěvkových organizací města Brna. Jeho roční obrat je více než 1,2 miliardy Kč.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPoskytování IT služeb v oblasti rozvoje funkcionalit e-shopu „Brno iD“
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ - Vyhrazená změna ceny formou inflační doložky dle podrobností uvedených v obchodních podmínkách v čl. II Smlouvy. Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 2 ZZVZ - Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ ve spojení s ust. § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání Smlouvy, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od Smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem, případně pokud dojde k odstoupení od smlouvy ze strany dodavatele z důvodů neležících na straně zadavatele. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít Smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření Smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Nová smlouva s takto osloveným dodavatelem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul v původním zadávacím řízení.