See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdělávání zaměstnanců rezortu Ministerstva obrany v oblasti získávání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny B, BE, C, CE a D, z kvalifikačních požadavků pro zařazení na služební (pracovní) místa. VZ je rozdělena do 5 samostatných částí v souladu s ust. § 35 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E – místo plnění Hranic
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 5 je získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E – místo plnění Olomouc
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 4 je získání řidičského oprávnění na skupiny B, C a C+E.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B, C, C+E a D – místo plnění Pardubice
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 3 je získání řidičského oprávnění na skupiny B, C, C+E a D.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny B+E, C a C+E – místo plnění Liberec
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 1 je získání řidičského oprávnění na skupiny B+E, C a C+E.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Získání řidičského oprávnění na skupiny C, C+E a D – místo plnění Žatec
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 2 je získání řidičského oprávnění na skupiny C, C+E a D.
Interne Kennung: 2