2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków FINA
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków FINA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Miejscem dostawy energii elektrycznej są budynki Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego zlokalizowane pod poniższymi adresami: ul. Wałbrzyska 3/5 02-739 Warszawa; ul. Wałbrzyska 6/12, 02-739 Warszawa; ul. Narbutta 50A, 02-541 Warszawa. 3. Wskazane prognozowane zużycie energii elektrycznej w OPZ ma charakter orientacyjny i może odbiegać od faktycznie pobranej, w okresie trwania umowy, ilości energii. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości energii elektrycznej nie pociąga dla Zamawiającego żadnych konsekwencji, poza koniecznością dokonania zapłaty za faktycznie pobraną ilość energii zgodnie z ofertą wykonawcy. 4. Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest Stoen Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. 5. Zamawiający nie posiada statusu wytwórcy energii jak i prosumenta w rozumieniu ustawy z dnia 20.02.2015 r. o odnawialnych źródłach energii. Zamawiający w okresie realizacji umowy nie planuje pozyskiwać energii z innego źródła wytwórczego (np. instalacji fotowoltaicznej).
Interne Kennung: 11/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art.138 ust.4 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków FINA.