2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Raamovereenkomst Gladheidsbestrijdingsmaterieel
Beschreibung: Gemeente Noardeast-Fryslân is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van de volgende producten en diensten: - Zoutstrooiers inclusief een reparatie en onderhoudscontract - Software ten behoeve van de routegeleiding en automatische instellingen van de zoutstrooier
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000