See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 8.400.000,00 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Wolbrom”.
Beschreibung: „Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 8.400.000,00 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Wolbrom”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 516484-2024
Interne Kennung: WTI.271.2.24.2024.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001