See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een mobiel robotplatform (AMR) met geïntegreerde gearticuleerde industriële robot - Purchase of an autonomous mobile robot (AMR) with an integrated articulated industrial robot
Beschreibung: Door samenwerking met industriële en academische partners vertaalt Flanders Make vzw baanbrekend onderzoek naar praktische toepassingen die bedrijven helpen om efficiënter, flexibeler en duurzamer te produceren. Zo draagt zij bij aan de groei en internationale concurrentiekracht van de Vlaamse maakindustrie. In deze onderzoekscontext kadert dan ook onderhavige opdracht, die de levering van 1 autonoom mobiel robotplatform (AMR) betreft dat in staat is een gearticuleerde industriële robotarm te dragen en te bedienen. Het systeem zal dienen als een flexibele robotwerkplek voor onderzoeks- en ontwikkelingsactiviteiten binnen een R&D-laboratoriumomgeving.
Interne Kennung: WOO-FM2025-186
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2025-186 - 1
Beschreibung: Door samenwerking met industriële en academische partners vertaalt Flanders Make vzw baanbrekend onderzoek naar praktische toepassingen die bedrijven helpen om efficiënter, flexibeler en duurzamer te produceren. Zo draagt zij bij aan de groei en internationale concurrentiekracht van de Vlaamse maakindustrie. In deze onderzoekscontext kadert dan ook onderhavige opdracht, die de levering van 1 autonoom mobiel robotplatform (AMR) betreft dat in staat is een gearticuleerde industriële robotarm te dragen en te bedienen. Het systeem zal dienen als een flexibele robotwerkplek voor onderzoeks- en ontwikkelingsactiviteiten binnen een R&D-laboratoriumomgeving Through collaboration with industrial and academic partners, Flanders Make vzw translates groundbreaking research into practical applications that help companies produce more efficiently, flexibly, and sustainably. In doing so, it contributes to the growth and international competitiveness of the Flemish manufacturing industry. Within this research context, the present contract concerns the supply of one autonomous mobile robot (AMR) capable of carrying and operating an articulated industrial robot arm. The system will serve as a flexible robotic workstation for research and development activities within an R&D laboratory environment
Interne Kennung: 1