See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą doposażenia Pracowni Anatomii, Fizjologii i Patologii oraz Centrum Symulacji Medycznej dla kierunku pielęgniarstwo Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania częściowe. 1). Zadanie częściowe Nr 1, Zakup symulatora do palpacyjnego badania brzucha – 2 szt. – doposażenie Pracowni Badań Fizykalnych/Ratownictwa Medycznego, 2) Zadanie częściowe Nr 2, Zakup wraz z dostawą modelu anatomicznego w postaci syntetycznego ciała – szt. 1 – doposażenie Pracowni Anatomii, Fizjologii i Patologii, 3) Zadanie częściowe Nr 3, Zakup wraz z dostawą stołu anatomicznego – 1 szt. – doposażenie Pracowni Anatomii, Fizjologii i Patologii. 5. Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1A, 1B, 1C do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia 6. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia odpowiadał standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, był wolny od wad fizycznych i prawnych, nie był obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. 7. Sprawdzenie przedmiotu zamówienia będzie polegało na upewnieniu się, że przedmiot dostawy jest wolny od wad fizycznych, działa zgodnie z przeznaczeniem, a w szczególności odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia zawartemu w wybranej ofercie. 8. Wymagania dotyczące gwarancji zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 5A, 5B, 5C do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 547628-2024
Interne Kennung: PANS-DIW/382/I/09/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup symulatora do palpacyjnego badania brzucha
Beschreibung: Zadanie częściowe Nr 1, Zakup symulatora do palpacyjnego badania brzucha – 2 szt. – doposażenie Pracowni Badań Fizykalnych/Ratownictwa Medycznego. Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1A do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: PANS-DIW/382/I/09/24 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zakup wraz z dostawą modelu anatomicznego w postaci syntetycznego ciała
Beschreibung: Zadanie częściowe Nr 2, Zakup wraz z dostawą modelu anatomicznego w postaci syntetycznego ciała – szt. 1 – doposażenie Pracowni Anatomii, Fizjologii i Patologii
Interne Kennung: PANS-DIW/382/I/09/24 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zakup wraz z dostawą stołu anatomicznego
Beschreibung: Zadanie częściowe Nr 3, Zakup wraz z dostawą stołu anatomicznego – 1 szt. – doposażenie Pracowni Anatomii, Fizjologii i Patologii
Interne Kennung: PANS-DIW/382/I/09/24 cz. 3