104258-2025 - Wettbewerb
Polen – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dostawa odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1, 1.1. – 1.3., 4.1. – 4.2. oraz 10 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową, Projektowane postanowienia umowy oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składania ofert częściowych. z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1.1. - 1.3. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. ZAMAWIAJĄCY wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. – 1.3. do SWZ. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między ZAMAWIAJĄCYM a WYKONAWCAMI, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez System. System jest dostępny pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych i informacji przekazywanych przy ich użyciu zostały opisane w Regulaminie korzystania z usług Systemu (Regulamin Portalu e-Usług) dostępnym z poziomu modułu E- learning dla wszystkich użytkowników Systemu oraz podczas rejestracji konta WYKONAWCY dla WYKONAWCÓW. Oferta, oświadczenia (JEDZ) składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, oświadczeń czy przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny WYKONAWCA może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do Systemu. Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio WYKONAWCA, WYKONAWCY wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą. Poprzez oryginał należy rozumieć dokument podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza rozwiązania równoważne normom, aprobatom, specyfikacjom technicznym i systemom odniesienia, o których mowa w art. 99 i art. 101 ustawy Pzp. WYKONAWCA powołujący się na te rozwiązania jest zobowiązany wykazać, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez ZAMAWIAJĄCEGO. ZAMAWIAJĄCY nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez WYKONAWCÓW, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych WYKONAWCÓW, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
Interne Kennung15/2025/PN/M
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18143000 Schutzkleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1, 1.1. – 1.3., 4.1. – 4.2. oraz 10 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową, Projektowane postanowienia umowy oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. [Przedmiotowe środki dowodowe – dotyczy wszystkich części zamówienia] W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy, spełniają określone wymagania, cechy lub kryteria, niezbędne do przeprowadzenia postępowania ZAMAWIAJĄCY wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1) dokumenty producenta (dystrybutora) (np. karty danych, karty charakterystyki, karty produktu, karty katalogowe) dla każdego oferowanego asortymentu, zawierające informacje o wymaganych opisem przedmiotu zamówienia parametrach. Uwaga! W przypadkach braku dokumentów wskazanych powyżej dla danego asortymentu lub wymaganych opisem przedmiotu zamówienia informacji zawartych w tych dokumentach, należy dołączyć dodatkowo dokument w postaci wydruku (z widocznym adresem URL) ze strony internetowej producenta lub autoryzowanego dystrybutora. Stanowić to będzie w ocenie ZAMAWIAJĄCEGO dowód potwierdzający spełnienie przez oferowany przedmiot zamówienia wymagań określonych Specyfikacją Warunków Zamówienia. Jeżeli wymagane przedmiotowe środki dowodowe nie zostaną złożone lub są niekompletne, ZAMAWIAJĄCY wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia.
Interne KennungCzęść I zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenZAMAWIAJĄCY w niniejszym postępowaniu przewiduje udzielenie zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz ewentualnych zamówień w ramach Prawa Opcji. Informacje dotyczące zakresu zamówienia objętego Prawem Opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez ZAMAWIAJĄCEGO oraz zasady, na jakich będzie się to odbywało, zostały opisane w załączniku nr 4.1. do SWZ, tj. Projektowane postanowienia umowy. Prawo Opcji jest uprawnieniem ZAMAWIAJĄCEGO, z którego może, ale nie musi, skorzystać w ramach niniejszego postępowania. ZAMAWIAJĄCY nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu nieskierowania takiego żądania do WYKONAWCY, a WYKONAWCY z tytułu nie skorzystania z Prawa Opcji przez ZAMAWIAJĄCEGO nie przysługuje żadne roszczenie. Okoliczności skorzystania z opcji zostały opisane w § 3 w załączniku nr 4.1. do SWZ, tj. Projektowane postanowienia umowy. Wartość zamówienia netto: 1 355 200,00 zł w tym: zamówienie podstawowe (gwarantowane): 677 600,00 zł; zamówienie opcjonalne: 677 600,00 zł.
LosLOT-0002
TitelCzęść II zamówienia
Interne KennungCzęść II zamówienia
LosLOT-0003
TitelCzęść III zamówienia
Interne KennungCzęść III zamówienia
Beschreibung der OptionenZAMAWIAJĄCY w niniejszym postępowaniu przewiduje udzielenie zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz ewentualnych zamówień w ramach Prawa Opcji. Informacje dotyczące zakresu zamówienia objętego Prawem Opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez ZAMAWIAJĄCEGO oraz zasady, na jakich będzie się to odbywało, zostały opisane w załączniku nr 4.1. do SWZ, tj. Projektowane postanowienia umowy. Prawo Opcji jest uprawnieniem ZAMAWIAJĄCEGO, z którego może, ale nie musi, skorzystać w ramach niniejszego postępowania. ZAMAWIAJĄCY nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu nieskierowania takiego żądania do WYKONAWCY, a WYKONAWCY z tytułu nie skorzystania z Prawa Opcji przez ZAMAWIAJĄCEGO nie przysługuje żadne roszczenie. Okoliczności skorzystania z opcji zostały opisane w § 3 w załączniku nr 4.1. do SWZ, tj. Projektowane postanowienia umowy. Wartość zamówienia netto: 405 770,00 zł w tym: zamówienie podstawowe (gwarantowane): 202 885,00 zł; zamówienie opcjonalne: 202 885,00 zł.