2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowych elementów oraz przebudowa systemu bezpiecznej sieci Wi-Fi wraz ze wsparciem dla całego rozwiązania (sprzętu oraz oprogramowania) na potrzeby przebudowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PN-39/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa nowych elementów oraz przebudowa systemu bezpiecznej sieci Wi-Fi wraz ze wsparciem dla całego rozwiązania (sprzętu oraz oprogramowania) na potrzeby przebudowy”