2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Barcin oraz nieruchomości niezamieszkałych należących do Gminy Barcin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Barcin oraz nieruchomości niezamieszkałych należących do Gminy Barcin. Zamówienie podzielone jest na 2 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Barcin
Beschreibung: - odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Barcin, zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminie Barcin, - prowadzenie na terenie Gminy Barcin stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych lub w przypadku braku jego utworzenie i prowadzenie, - zagospodarowanie odpadów komunalnych nagromadzonych w stacjonarnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, - odbiór i zagospodarowanie odpadów segregowanych nagromadzonych w czterech pojemnikach typu Nexus 360: dwa pojemniki przeznaczone do gromadzenia metali i tworzyw sztucznych i dwa pojemniki do gromadzenia szkła, ustawionych w Parku Wolności w Barcinie, - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci drobnych elektroodpadów nagromadzonych w pojemniku typu MPE, który ustawiony jest przed Urzędem Miejskim w Barcinie, ul. Artylerzystów 9, - odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych leków nagromadzonych w specjalistycznych pojemnikach umieszczonych na terenie aptek, położonych na terenie Gminy Barcin oraz w budynku ośrodka zdrowia znajdującego się w Barcinie oraz w Piechcinie, - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci zużytych baterii nagromadzonych w specjalistycznych pojemnikach umieszczonych we wskazanych miejscach, - wyposażenie w specjalistyczne pojemniki przeznaczone do gromadzenia odpadów komunalnych wskazanych dodatkowych miejsc, które powstaną w trakcie obowiązywania niniejszej umowy oraz wywóz i zagospodarowanie tych odpadów.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Część II - odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych należących do Gminy Barcin
Beschreibung: 1. Wykonawca zobowiązany jest do wywozu odpadów z nieruchomości gminnych niezamieszkałych. 2. Wykonawca zobowiązany jest do: 1) dostarczenia Zamawiającemu pojemników sprawnych technicznie, 2) systematycznego opróżniania pojemników wg częstotliwości, 3) do usunięcia wszystkich nagromadzonych odpadów, w przypadku nagromadzenia odpadów wokół pojemnika, 4) oczyszczania miejsca, które zostało zanieczyszczone z powodu załadunku nieczystości do samochodu.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll