2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego (2 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego jako doposażenie dla jednostek oświatowych objętych projektem pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych”.
Vorherige Bekanntmachung: 535094-2025
Interne Kennung: ZP-D.271.87.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zakup komputerów All-in-One, laptopów, komputerów stacjonarnych, szaf do ładowania i przechowywania laptopów, tabletów, słuchawek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów All-in-One, laptopów, komputerów stacjonarnych, szaf do ładowania i przechowywania laptopów, tabletów, słuchawek jako doposażenie dla jednostek oświatowych objętych projektem pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych”. Wielkość/Zakres: Skład zamówienia obejmuje: 1. Komputer AIO (70 szt.) 2. Laptop (123 szt.) 3. Zestaw komputer PC z monitorem (151 szt.) 4. Szafa do ładowania i przechowywania laptopów (25 szt.) 5. Tablet (20 szt.) 6. Słuchawki (60 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ); - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami, stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.