2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van sanitaire voorzieningen (inclusief dienstverlening) ten behoeve van gemeente Groningen. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 3.600.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen.
Interne Kennung: 2024-58
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van sanitaire voorzieningen inclusief bijbehorende dienstverlening ten behoeve van gemeente Groningen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33771000 Papiersanitärartikel, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor de levering sanitaire voorzieningen (inclusief dienstverlening). De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 3.600.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.