104337-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Eduvier - Schoonmaakdiensten Cluster 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Eduvier - Schoonmaakdiensten Cluster 2
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van onderstaande locaties van Eduvier Onderwijsgroep: De Anger De Steiger Bedrijfsbureau Eduvier Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung404184-2024
Interne KennungT69078
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000