104352-2025 - Ergebnis
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Przebudowa stanowiska promowego nr 4 na terenie Terminalu Promowego w Świnoujściu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa stanowiska promowego nr 4 na terenie Terminalu Promowego w Świnoujściu
BeschreibungPrzebudowa stanowiska promowego nr 4 na terenie Terminalu Promowego w Świnoujściu, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, przekazaną dokumentacją projektową oraz innymi dokumentami, stanowiącymi załączniki do SWZ. Przebudowa stanowiska promowego nr 4 ma na celu zachowanie przeznaczenia obiektu – obsługi promów pasażersko – samochodowych typu ro-pax przy jednoczesnym zwiększeniu parametrów związanych z nośnością i zwiększeniem wymiarów ruchomego pomostu samochodowego, stanowiącego główne wyposażenie projektowanej konstrukcji. Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od daty zawarcia Umowy. Okres rękojmi i gwarancji jakości dla robót budowlanych: 60 miesięcy, licząc od dnia sporządzenia przez Strony Protokołu Odbioru Końcowego Wykonanych Robót, z którego wynikać będzie, że Przedmiot Umowy został odebrany bez istotnych zastrzeżeń.
Vorherige Bekanntmachung622261-2024
Interne KennungOZ-092/2/IIB-II-9/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45241500 Bau von Anlandevorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzebudowa stanowiska promowego nr 4 na terenie Terminalu Promowego w Świnoujściu, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, przekazaną dokumentacją projektową oraz innymi dokumentami. Przebudowa stanowiska promowego nr 4 ma na celu zachowanie przeznaczenia obiektu – obsługi promów pasażersko – samochodowych typu ro-pax przy jednoczesnym zwiększeniu parametrów związanych z nośnością i zwiększeniem wymiarów ruchomego pomostu samochodowego, stanowiącego główne wyposażenie projektowanej konstrukcji. Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od daty zawarcia Umowy. Okres rękojmi i gwarancji jakości dla robót budowlanych: 60 miesięcy, licząc od dnia sporządzenia przez Strony Protokołu Odbioru Końcowego Wykonanych Robót, z którego wynikać będzie, że Przedmiot Umowy został odebrany bez istotnych zastrzeżeń.