2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja instalacji elektrycznych i sterowniczych Sceny im. W. Bogusławskiego oraz systemu zasilania gniazd i oświetlenia traktu publiczności w Teatrze Narodowym w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Modernizacja instalacji elektrycznych i sterowniczych Sceny im. W. Bogusławskiego oraz systemu zasilania gniazd i oświetlenia traktu publiczności w Teatrze Narodowym w Warszawie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SWZ: a) Załącznik nr 1 – „WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I STEROWNICZYCH (NA PODSTAWIE WYKONANEJ INWENTARYZACJI ORAZ OPRACOWANYCH I PRZEKAZANYCH PRZEZ TEATR WYTYCZNYCH DODATKOWYCH INSTALACJI GNIAZD OBWODÓW REGULOWANYCH, NIEREGULOWANYCH, TECHNOLOGICZNYCH ORAZ INSTALACJI STEROWNICZEJ DMX, ETHERNET) – AKTUALIZACJA – SCENA IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO – OPIS TECHNICZNY”, b) Załącznik nr 2 – „PRZEDMIAR ROBÓT: WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I STEROWNICZYCH – SCENA IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO” c) Załącznik nr 3 – „SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT: WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I STEROWNICZYCH – SCENA IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO” d) Załącznik nr 4 – „KOSZTORYS OFERTOWY: WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I STEROWNICZYCH – SCENA IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO” e) Załącznik nr 5 – „MODERNIZACJA SYSTEMU ZASILANIA GNIAZD I OŚWIETLENIA TRAKTU PUBLICZNOŚCI – AKTUALIZACJA – OPIS TECHNICZNY”, f) Załącznik nr 6 – „PRZEDMIAR ROBÓT: MODERNIZACJA SYSTEMU ZASILANIA GNIAZD I OŚWIETLENIA TRAKTU PUBLICZNOŚCI”, g) Załącznik nr 7 – „SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT: MODERNIZACJA SYSTEMU ZASILANIA GNIAZD I OŚWIETLENIA TRAKTU PUBLICZNOŚCI”, h) Załącznik nr 8 – „INFORMACJA DOTYCZĄCA BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY ZDROWIA: MODERNIZACJA SYSTEMU ZASILANIA GNIAZD I OŚWIETLENIA TRAKTU PUBLICZNOŚCI”, i) Załącznik nr 9 – „KOSZTORYS OFERTOWY: MODERNIZACJA SYSTEMU ZASILANIA GNIAZD I OŚWIETLENIA TRAKTU PUBLICZNOŚCI”. 3. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej w celu zapoznania się z zakresem prac. 4. Odbycie wizji lokalnej przez każdego Wykonawcę, który złoży swoją ofertę jest obligatoryjnym warunkiem udziału w postępowaniu. Oferta Wykonawcy, który nie odbędzie obowiązkowej wizji lokalnej zostanie odrzucona – zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 Pzp. 5. Termin wizji lokalnej wymaga zgłoszenia i uzgodnienia z Zamawiającym. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w wizji lokalnej, zobowiązani są do przesłania zgłoszenia w tej sprawie przy użyciu środka komunikacji elektronicznej, wskazanego w pkt 10.1.1 SWZ. 6. Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia Zamawiającemu gwarancji jakości na okres co najmniej 60 miesięcy, przy czym okres gwarancji podlega ocenie w kryteriach oceny ofert do maksymalnej wartości 84 miesięcy. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi jedną kategorię zakupową i ze względu na tożsamość przedmiotową w żaden sposób nie utrudnia małym i średnim przedsiębiorcom złożenia oferty. Ponadto podział zamówienia na części wiązałby się z nadmiernymi trudnościami technicznymi, tj. potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia i mógłby zagrozić jego właściwemu wykonaniu.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001