104389-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa wraz z niezbędną infrastrukturą stadionu wielofunkcyjnego oraz kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa wraz z niezbędną infrastrukturą stadionu wielofunkcyjnego oraz kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa wraz z nie-zbędną infrastrukturą stadionu wielofunkcyjnego oraz kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach”. I. Zamówienie zostało podzielone na części, tj.: 1. Część nr 1: Wykonanie robót budowlanych pn.: Budowa stadionu wielofunkcyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu. Etap I - Zamówienie podstawowe: Wykonanie robót budowlanych obejmuje m.in.: boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej, bieżnię okrężną oraz bieżnię prostą o nawierzchni poliuretanowej, skocznię do skoku w dal i trójskoku, rzutnię do pchnięcia kulą, skocznię do skoku wzwyż, rzutnię do rzutu oszczepem, rzutnię do rzutu dyskiem, skocznię do skoku o tyczce, rów z wodą do biegów z przeszkodami, kontenerowe stanowisko sędziowskie, wiaty dla zawodników rezerwowych oraz personelu medycznego, trybuny, obiekt go-spodarczy, tereny utwardzone z kostki betonowej jako komunikacji wewnętrznej oraz parkingi, ogrodzenia, odwodnienie bieżni i terenu wraz ze zbiornikiem retencyjnym, in-stalację nawodnienia boiska z trawy naturalnej oraz terenu przy umocnionych skar-pach, oświetlenie kompleksu, wiatę śmietnikową, elementy małej architektury, umoc-nienia skarp oraz kosze gabionowe jako ściany oporowe, windę dla niepełnospraw-nych, wycinki i nasadzenia. 1.2 Etap II Zamówienie objęte prawem opcji: Wykonanie robót budowlanych obejmuje m.in.: zaplecze sanitarno-szatniowe, tereny utwardzone z kostki betonowej jako komunikacja wewnętrzna, instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych dla budynku: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, ka-nalizacji deszczowej, wody szarej, instalacji elektrycznej i teletechnicznej. 2. Część nr 2: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: „Budowa komplek-su wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach” na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego. Wykonanie tej części obejmuje w szczególności opracowanie kompletnej dokumentacji pro-jektowej dla wykonania robót budowlanych oraz wykonanie zaprojektowanych robót budow-lanych które obejmują m.in.: Rozbiórkę istniejących elementów zagospodarowania terenu związanych ze stadionem zlokalizowanym w południowo-zachodniej części terenu; Budowę całorocznego basenu pływackiego oraz zespołu basenów rekreacyjnych wraz z wodnym pla-cem zabaw; Budowę zespołu boisk sportowych; Budowę pawilonu mieszczącego kasy, ze-spół szatniowo-sanitarny oraz inne pomieszczenia pomocnicze, techniczne i magazynowe; Aranżację strefy rekreacyjnej; Aranżację strefy piknikowej z plażami o ukła-dzie tarasowym; Budowę edukacyjnego placu zabaw; Budowę siłowni plenerowej; Budowę wybiegu dla psów; Budowa ciągów komunikacyjnych pieszych i pieszo-jezdnych; Budowę miejsc postojowych pomocniczych dla zespołu; Instalację elementów wyposażenia sportowe-go oraz małej architektury niezbędnych dla rekreacyjno-sportowej funkcji terenu; Instalację sieci i elementów wyposażenia instalacyjnego niezbędnych dla projektowanych obiektów; Budowę oświetlenia oraz monitoringu terenu; Prace pielęgnacyjne dla istniejącego drzewo-stanu oraz nowe nasadzenia i aranżacje zieleni
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Budowa stadionu wielofunkcyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu
Beschreibung: 1.Część 1: Wykonanie robót budowlanych pn.: Budowa stadionu wielofunkcyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu – na podstawie dokumentacji projektowej pod tym samym tytułem wykonanej przez PRIMO PROJEKT Sp. z o. o. ul. Okólna 43A/43B/3B, 05-270 Marki w zakresie zgodnym z: 1.1 Etap I Zamówienie podstawowe (część gwarantowana): a) Projekt Zagospodarowania Terenu; b) Projekt Architektoniczno - Budowlany; c) Projekt Techniczny Etap I; d) Inwentaryzacja zieleni wraz z gospodarką drzewostanem e) Projekt Wykonawczy (techniczny) zjazdu klasy B dwukierunkowego f) Specyfikacje techniczne. Wykonanie robót budowlanych obejmuje m.in.: boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej, bieżnię okrężną oraz bieżnię prostą o nawierzchni poliuretanowej, skocznię do skoku w dal i trójskoku, rzutnię do pchnięcia kulą, skocznię do skoku wzwyż, rzutnię do rzutu oszczepem, rzutnię do rzutu dyskiem, skocznię do skoku o tyczce, rów z wodą do biegów z przeszkodami, kontenerowe stanowisko sędziowskie, wiaty dla zawodników rezerwowych oraz personelu medycznego, trybuny, obiekt gospodarczy, tereny utwardzone z kostki betonowej jako komunikacji wewnętrznej oraz parkingi, ogrodzenia, odwodnienie bieżni i terenu wraz ze zbiornikiem retencyjnym, instalację nawodnienia boiska z trawy naturalnej oraz terenu przy umocnionych skarpach, oświetlenie kompleksu, wiatę śmietnikową, elementy małej architektury, umocnienia skarp oraz kosze gabionowe jako ściany oporowe, windę dla niepełnosprawnych, wycinki i nasadzenia. 1.2 Etap II Zamówienie objęte prawem opcji: a) Projekt Zagospodarowania Terenu; b) Projekt Architektoniczno - Budowlany; c) Projekt Techniczny Etap II; d) Specyfikacje techniczne. Wykonanie robót budowlanych obejmuje m.in.: zaplecze sanitarno-szatniowe, tereny utwardzone z kostki betonowej jako komunikacja wewnętrzna, instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych dla budynku: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wody szarej, instalacji elektrycznej i teletechnicznej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji w części nr 1. Prawo opcji realizowane jest z zachowaniem następujących zasad: a) Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji ze wskazaniem terminu, od którego obowiązują wszystkie zapisy dotyczące zamówienia realizowanego w ramach opcji. b) Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia podstawowego oraz w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie cen określonych w ofercie wykonawcy. c) Prawo opcji stanowi wyłącznie uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji. d) Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego. W przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji. e) Realizacja zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji odbywa się na zasadach właściwych dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Budowa kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach
Beschreibung: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: „Budowa kompleksu wodno-rekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach” na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego autorstwa Artur Cebula Anna Kunkel Architekci Sowia Wola Folwarczna, ul. Rysia 13; 05–152 Czosnów w zakresie zgodnym z: a) Część I Opis przedmiotu zamówienia – część opisowa; b) Część II Opis przedmiotu zamówienia – część graficzna; c) Część III – część informacyjna. Wykonanie tej części obejmuje w szczególności opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla wykonania robót budowlanych oraz wykonanie zaprojektowanych robót budowlanych które obejmują m.in.: Rozbiórkę istniejących elementów zagospodarowania terenu związanych ze stadionem zlokalizowanym w południowo-zachodniej części terenu; Budowę całorocznego basenu pływackiego oraz zespołu basenów rekreacyjnych wraz z wodnym placem zabaw; Budowę zespołu boisk sportowych; Budowę pawilonu mieszczącego kasy, zespół szatniowo-sanitarny oraz inne pomieszczenia pomocnicze, techniczne i magazynowe; Aranżację strefy rekreacyjnej; Aranżację strefy piknikowej z plażami o układzie tarasowym; Budowę edukacyjnego placu zabaw; Budowę siłowni plenerowej; Budowę wybiegu dla psów; Budowa ciągów komunikacyjnych pieszych i pieszo-jezdnych; Budowę miejsc postojowych pomocniczych dla zespołu; Instalację elementów wyposażenia sportowego oraz małej architektury niezbędnych dla rekreacyjno-sportowej funkcji terenu; Instalację sieci i elementów wyposażenia instalacyjnego niezbędnych dla projektowanych obiektów; Budowę oświetlenia oraz monitoringu terenu; Prace pielęgnacyjne dla istniejącego drzewostanu oraz nowe nasadzenia i aranżacje zieleni. W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót opisanych ww. dokumentacją projektową oraz Programem Funkcjonalno - Użytkowym