2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van voor- en naschoolse opvang, opvang tijdens schoolvrije dagen en opvang tijdens vakantieperiodes voor Affligem in kader van het BOA-decreet.
Beschreibung: Organisatie van voor- en naschoolse opvang, opvang tijdens schoolvrije dagen en opvang tijdens vakantieperiodes voor Affligem in kader van het BOA-decreet.
Interne Kennung: PPP097-563/6003/2026235
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026235_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85312100 Betreuung in Tagesstätten