See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni szczecińskich szkół zawodowych w sprzęt informatyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni szczecińskich szkół zawodowych w sprzęt informatyczny w podziale na 9 części. 2. Szczegółowy opis zamówienia został określony w załącznikach 6-14 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: BZP/95/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - wyposażenie pracowni nr 203 i 208 Technikum Technologii Cyfrowych im. Jacka Karpińskiego w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 1 jest dostawa wyposażenia do pracowni nr 203 i 208 Technikum Technologii Cyfrowych im. Jacka Karpińskiego w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 został określony w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - wyposażenie pracowni informatycznej Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 2 jest dostawa wyposażenia pracowni informatycznej Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - wyposażenie pracowni spedycji nr 12 Zespołu Szkół Nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 3 jest dostawa wyposażenia pracowni spedycji nr 12 Zespołu Szkół Nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3 został określony w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – wyposażenie pracowni 102 na 19 stanowisk do przeprowadzania części pisemnej egzaminu zawodowego w formie elektronicznej oraz pracowni organizacji, kosztorysowania i projektowania w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 4 jest dostawa wyposażenia pracowni 102 na 19 stanowisk do przeprowadzania części pisemnej egzaminu zawodowego w formie elektronicznej oraz pracowni organizacji, kosztorysowania i projektowania w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 4 został określony w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – wyposażenie pracowni językowo – informatycznej w Zespole Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 5 jest dostawa wyposażenia pracowni językowo – informatycznej w Zespole Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 5 został określony w załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – wyposażenie pracowni diagnostyki pojazdów samochodowych oraz zakup oprogramowania Mechanika i Fizyka zgodnie z podstawą programową w zawodzie technik pojazdów samochodowych dla Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 6 jest dostawa pracowni diagnostyki pojazdów samochodowych oraz zakup oprogramowania Mechanika i Fizyka zgodnie z podstawą programową w zawodzie technik pojazdów samochodowych dla Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 6 został określony w załączniku nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – dostawa doposażenia pracowni reklamy – s. 300 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 7 jest dostawa doposażenia pracowni reklamy – s. 300 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 7 został określony w załączniku nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – dostawa doposażenia pracowni turystycznej s. 01 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 8 jest dostawa doposażenia pracowni turystycznej s. 01 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 8 został określony w załączniku nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – dostawa doposażenia pracowni teleinformatycznej Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 9 jest dostawa doposażenia pracowni teleinformatycznej Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 9 został określony w załączniku nr 14 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9