See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robota budowlana pn. „Nadbudowa i przebudowa budynku administracyjnego przy al. Niepodległości 100 w Warszawie – II etap"
Beschreibung: Robota budowlana pn. „Nadbudowa i przebudowa budynku administracyjnego przy al. Niepodległości 100 w Warszawie – II etap”
Interne Kennung: 8/FI/AG/21
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w zakresie II części inwestycji pn. „Nadbudowa i przebudowa budynku administracyjnego wraz z instalacjami oraz zmianą sposobu użytkowania ostatniej kondygnacji części głównej z funkcji magazynowo-technicznej na funkcję administracyjną, Al. Niepodległości 100, Warszawa, działka nr 162, obręb ewidencyjny 1-01-19, jednostka ewidencyjna 146505-8 Dzielnica Mokotów” – zadanie inwestycyjne pn. Rozbudowa budynku administracyjnego Al. Niepodległości 100 Warszawa (w zakresie dostosowania obiektu do przepisów ppoż. Wraz z nadbudową ostatniej kondygnacji)” zgodnie z wymaganiami zawartymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia, przedmiarach robót i w dokumentacji projektowej stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.