104495-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Výměna podlahových krytin a osvětlení, výmalba a související stavební opravy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna podlahových krytin a osvětlení, výmalba a související stavební opravy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: a) výměna stávající podlahové krytiny v místnostech (dle specifikace ve výkaz výměr – příloha č. 1 Zadávací dokumentace), celková výměra podlahových ploch k výměně (dle specifikace ve výkaz výměr – příloha č. 1 Zadávací dokumentace), s tím, že v některých místnostech může dojít k dodatečným neočekávatelným nákladům v souvislosti s vyrovnáním podkladů a nivelací podkladu stěrkou, a to ve vazbě na stávající podlaží místností, přičemž tyto náklady jsou započteny v nabídkové ceně, b) výmalba stěn, úprava zádveří (dle specifikace ve výkaz výměr – příloha č. 1 Zadávací dokumentace), c) výměna osvětlení v místnostech (dle specifikace ve výkaz výměr – příloha č. 1 Zadávací dokumentace).
Interne KennungVZ/01/26 - Výměna podlahových krytin a osvětlení, výmalba a související stavební opravy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442180 Neuanstricharbeiten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku Zadavatel si vyhrazuje postupem dle § 100 zákona v průběhu zadávacího řízení nebo před uzavřením smlouvy upřesnit technickou specifikaci předmětu veřejné zakázky, a to i bez podstatné změny povahy veřejné zakázky, přičemž takové upřesnění nebude mít vliv na okruh dodavatelů ani na základní podmínky účasti. Dodavatelé berou tuto možnost na vědomí a jsou povinni případné upřesnění zohlednit. Zadavatel si postupem dle § 100 ve spojení s § 66 zákona (v čl. IV. odst. 9 Přílohy č. 5 Zadávací dokumentace) vyhrazuje změnu ceny v návrhu smlouvy v rozsahu změny sazby DPH a dále opční služby, stavební práce nebo dodávky při realizaci této veřejné zakázky, ve shodném předmětu veřejné zakázky s vybraným dodavatelem, v jednacím řízení bez uveřejnění, jejichž hodnota nepřesáhne limit stanovený v ust. § 66 písm. e) zákona (tj. předpokládaná hodnota změny závazku nepřesáhne 30 % předpokládané hodnoty v bodu 1. Zadávací dokumentace). Opční služby, dodávky nebo stavební práce svým zaměřením budou směřovat k zajištění potřeb Zadavatele v souvislosti se zlepšením pracovního prostředí a za nové služby nebo nové stavební práce se považují jiné než uvedené v této zadávací dokumentaci a jedná se o neočekávané, objektivně nepředvídatelné plnění, které Zadavatel za vyložení maximálního pečlivého úsilí objektivně nemůže vyloučit. Zadavatel opčního práva může využít v období 3 let ode dne uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku s vybraným dodavatelem, opční právo však Zadavatel využít nemusí. Dodavatel tedy ve své nabídce uvede pouze výši své nabídkové ceně ve vztahu k částem plnění této veřejné zakázky (tj. v předpokládané hodnotě ve výši 4.000.000,00 Kč bez DPH).