See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzaam Wagenpark
Beschreibung: Een deel van het huidige wagenpark van de gemeente Hoorn is zeer verouderd (ouder dan 10 jaar) en afgeschreven. Dit betekent dat deze moet worden vervangen voor duurzamere alternatieven. 42 gewenste vervangingen
Interne Kennung: 1978720
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een deel van het huidige wagenpark van de gemeente Hoorn is zeer verouderd (ouder dan 10 jaar) en afgeschreven. Dit betekent dat deze moet worden vervangen voor duurzamere alternatieven.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenauto's
Beschreibung: Personenauto's 9 gewenste vervangingen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Chassis Cabine - type A (licht)
Beschreibung: Chassis Cabine (licht) 21 gewenste vervangingen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Combi’s (tweepersoons met kleine dichte laadbak)
Beschreibung: Combi's 6 gewenste vervangingen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Bestelbussen (tweepersoons met grote dichte laadbak)
Beschreibung: Bestelbussen 2 gewenste vervangingen
Interne Kennung: 5