2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie, pielęgnacja, zakładanie i doposażanie terenów zieleni ogólnodostępnej, zieleni przyulicznej, placów zabaw, terenów rekreacyjnych, miejsc pamięci narodowej, wykonywanie prac ogrodniczo-porządkowych, pielęgnacja i usuwanie drzew oraz bieżące utrzymanie i wykonywanie napraw obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych w Gminie Stare Babice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu, pielęgnacji, zakładaniu i doposażaniu terenów zieleni ogólnodostępnej, zieleni przyulicznej, placów zabaw, terenów rekreacyjnych, miejsc pamięci narodowej, wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych, pielęgnacji i usuwaniu drzew oraz bieżącym utrzymaniu i wykonywaniu napraw obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych w Gminie Stare Babice z podziałem na części: 1) Kompleksowa usługa polegająca na utrzymaniu, pielęgnacji i zakładaniu terenów zieleni oraz wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, w miejscach reprezentacyjnych, na terenach rekreacyjnych i placach zabaw, na skwerach i zieleńcach, w zieleni przyulicznej, w miejscach pamięci narodowej, na nieużytkach, ulicach, placach i parkingach w Gminie Stare Babice 2) Kompleksowa usługa polegająca na sprzątaniu, bieżącym utrzymaniu, doposażaniu oraz wykonywaniu napraw i prac remontowych wyposażenia placów zabaw, terenów rekreacyjnych, siłowni plenerowych, placów do kalisteniki, obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych w Gminie Stare Babice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 77211400 Fällen von Bäumen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa polegająca na utrzymaniu, pielęgnacji i zakładaniu terenów zieleni oraz wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, w miejscach reprezentacyjnych, na terenach rekreacyjnych i placach zabaw, na skwerach i zieleńcach, w zieleni przyulicznej, w miejscach pamięci narodowej, na nieużytkach, ulicach, placach i parkingach w Gminie Stare Babice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi polegającej na utrzymaniu, pielęgnacji i zakładaniu terenów zieleni, wykonywaniu prac ogrodniczo-porządkowych na terenach: parku gminnego i rynku, w miejscach reprezentacyjnych, na terenach rekreacyjnych i placach zabaw, na skwerach i zieleńcach, w zieleni przyulicznej, w miejscach pamięci narodowej, na nieużytkach, ulicach, placach i parkingach. Przedmiot zamówienia, zakres usługi i ceny jednostkowe określa Załącznik nr 1a do Oferty – Formularz cenowy (złożony przez Wykonawcę wraz z Ofertą).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 90910000 Reinigungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niniejsze zamówienie nie przewiduje wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa usługa polegająca na sprzątaniu, bieżącym utrzymaniu, doposażaniu oraz wykonywaniu napraw i prac remontowych wyposażenia placów zabaw, terenów rekreacyjnych, siłowni plenerowych, placów do kalisteniki, obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych w Gminie Stare Babice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi polegającej na sprzątaniu, bieżącym utrzymaniu, doposażaniu oraz wykonywaniu napraw i prac remontowych wyposażenia placów zabaw, terenów rekreacyjnych, siłowni plenerowych, placów do kalisteniki, obiektów małej architektury i nawierzchni mineralnych w Gminie Stare Babice. Przedmiot zamówienia, zakres usługi i ceny jednostkowe określa Załącznik nr 1b do Oferty – Formularz cenowy (złożony przez Wykonawcę wraz z Ofertą).
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze