104512-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – DZP.261.36.2026 Wykonanie robót dekarsko-ciesielskich w podziale na 2 części w budynkach gminnych administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP.261.36.2026 Wykonanie robót dekarsko-ciesielskich w podziale na 2 części w budynkach gminnych administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są roboty dekarsko ciesielskie na budynkach wchodzących w skład zasobu Miasta Łodzi w podziale na 2 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelul. Korzeniowskiego 36, Kilińskiego 223
BeschreibungCzęść 1: ul. Korzeniowskiego 36, Kilińskiego 223 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dekarsko-ciesielskich na dachach budynków: - mieszkalnego budynku wielorodzinnego frontowego znajdującego się na nieruchomości wchodzącej w skład zasobu Miasta Łodzi położonej w Łodzi przy ul. Korzeniowskiego 36 (działka nr 60, obręb G-13), oraz - mieszkalnego budynku wielorodzinnego frontowego znajdującego się na nieruchomości wchodzącej w skład zasobu Miasta Łodzi położonej w Łodzi przy ul. Kilińskiego 223 (działka nr 288, obręb G-4). Zakres robót opisany w projekcie umowy, kosztorysie nakładczym, opisie przedmiotu zamówienia oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
Titelul. Jakuba 10, Krzywa 2
BeschreibungCzęść 2: ul. Jakuba 10, Krzywa 2 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dekarsko-ciesielskich celem rekonstrukcji dachu budynków: - mieszkalnego budynku wielorodzinnego znajdującego się na nieruchomości wchodzącej w skład zasobu Miasta Łodzi położonej w Łodzi przy ul. Jakuba 10 (działka nr 406/1, obręb B-47), oraz - mieszkalnego budynku wielorodzinnego znajdującego się na nieruchomości wchodzącej w skład zasobu Miasta Łodzi położonej w Łodzi przy ul. Krzywej 2 (działka nr 216, obręb G-5). Zakres robót opisany w projekcie umowy, kosztorysie nakładczym, opisie przedmiotu zamówienia oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.