See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 662709-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001