2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250008GPD Beveiliging ihkv vluchtelingenopvang
Beschreibung: De te vergeven opdracht betreft het verrichten van beveiligingsdiensten in het kader van de vluchtelingenopvang op Poldermolen 10-18 te Papendrecht. Omvang van de opdracht: geraamd op circa € 550.000,- excl. btw per jaar.
Interne Kennung: 250008GPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Omvang van de opdracht: geraamd op circa € 550.000,- excl. btw per jaar. Zie programma van eisen voor aantal uren. De dienstverlening specificeert zich als Sociale en andere specifieke sectordienst (SAS-dienst). Het drempelbedrag wordt echter overschreden. Inkoop- en Aanbestedingsvoorwaarden Drechtsteden geven aan dat bij dit bedrag van diensten een Europese aanbesteding vereist is. Aan genoemde raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beveiligingsdiensten ihkv vluchtelingenopvang
Beschreibung: De te vergeven opdracht betreft het verrichten van beveiligingsdiensten in het kader van de vluchtelingenopvang op Poldermolen 10-18 te Papendrecht. Omvang van de opdracht: geraamd op circa € 550.000,- excl. btw per jaar. Zie programma van eisen voor aantal uren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 01-07-2025 en wordt gesloten voor een periode van 12 maanden met de optie om twee keer met 1 jaar te verlengen. Gedurende deze verlengingen behoudt opdrachtgever zich het recht voor om de overeenkomst op te zeggen met in acht neming van een opzegtermijn van een (1) maand.