104557-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fällen von Bäumen – Uzavření rámcové dohody na těžbu stromů se zvýšeným rizikem pádu na objekty infrastruktury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na těžbu stromů se zvýšeným rizikem pádu na objekty infrastruktury
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je těžba stromů se zvýšeným rizikem pádu na objekty infrastruktury. Požadované práce budou spočívat v těžbě stromů, které svým způsobem růstu, zdravotním stavem popř. větvením ohrožují majetky či zdraví třetích osob, hrozí pádem na komunikaci či ohrožují stabilitu vodních toků. Těžba bude zpravidla probíhat v těsné blízkosti komunikací, kdy dodavatel po převzetí pracoviště bude plně zodpovědný za řízení dopravy a dohledu nad ohroženým prostorem těžby stromů. Pro těžbu stromů budou využity individuální techniky těžby, jejichž nedílnou součástí můžou být rovněž výškové práce a lezecká technika, a to s ohledem na náročnost terénu. Podrobná specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky je obsažena v Zadávací dokumentaci. Veřejná zakázka není rozdělena na části, bude uzavřena jedna rámcová dohoda s více účastníky pro celé území Krkonošského národního parku a jeho OP.
Interne Kennung008/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0001