See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki w celu zawarcia umowy na usługę polegającą na nadzorze autorskim, serwisie oprogramowania, monitoringu infrastruktury systemu i rozbudowie systemu informatycznego „InfoMedica+” dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146.
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki w celu zawarcia umowy na usługę polegającą na nadzorze autorskim, serwisie oprogramowania, monitoringu infrastruktury systemu i rozbudowie systemu informatycznego „InfoMedica+” dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146.
Vorherige Bekanntmachung: 791401-2024
Interne Kennung: 50/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na nadzorze autorskim, serwisie oprogramowania, monitoringu infrastruktury systemu i rozbudowie systemu informatycznego „InfoMedica+” dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146.
Beschreibung: Usługa polegająca na nadzorze autorskim, serwisie oprogramowania, monitoringu infrastruktury systemu i rozbudowie systemu informatycznego „InfoMedica+” dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung