2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, nieużywanego, wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletnego i zgodnego z dokumentacją producenta sprzętu w zakresie określonym w formularzu ofertowym wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego; 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim; 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, wraz z deklaracjami, atestami, certyfikatami. 4) gwarancję jakości udzieloną na okres wynikający z oferty Wykonawcy na dostarczony sprzęt i na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta. 5) Przedmiot zamówienia podzielono na 5 części: Część 1 – Sprzęt budowlany, Część 2 – Sprzęt ogrodniczy, Część 3 – Sprzęt kuchenny, Część 4 – Sprzęt medyczny, Część 5 – Sprzęt fryzjerski.
Interne Kennung: OI/P-FERS.2230.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit, 39221000 Kücheneinrichtungen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39712200 Geräte zur Haarpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sprzęt budowlany
Beschreibung: Zakup sprzętu budowalnego zgodnego z OPZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sprzęt ogrodniczy
Beschreibung: Zakup sprzętu ogrodniczego zgodnego z OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Sprzęt kuchenny
Beschreibung: Zakup sprzętu kuchennego zgodnego z OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Sprzęt medyczny
Beschreibung: Zakup sprzętu medycznego zgodnego z OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Sprzęt fryzjerski
Beschreibung: Zakup sprzętu fryzjerskiego zgodnego z OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege