See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP NOWEGO ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO WRAZ Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM NA POTRZEBY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W TRZEBIATOWIE
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2024 roku średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z kabiną 6 – osobową na podwoziu z napędem miejskim 4 x 4 – GBA dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebiatowie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2024 roku średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z kabiną 6 – osobową na podwoziu z napędem miejskim 4 x 4 – GBA dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebiatowie. Szczegółowe parametry techniczne samochodu zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia – „Wymaganiach technicznych dla średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego” – stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ