104648-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung – Udbud af Rammeaftale vedrørende Levering af Sikkerhedsmateriel (Genudbud)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af Rammeaftale vedrørende Levering af Sikkerhedsmateriel (Genudbud)
BeschreibungUdenrigsministeriet udbyder rammeaftale om levering af forskelligt sikkerhedsmateriel jf. Bilag 3 Tilbudsliste. Varerne på Rammeaftalen skal bruges til sikring af Udenrigsministeriets bygninger, materiel og dokumenter.
Vorherige Bekanntmachung2510-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
LosLOT-0000