2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy w latach 2026 – 2030 pojazdów samochodowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Beschreibung: Wynajem długoterminowy w latach 2026 – 2030 pojazdów samochodowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Interne Kennung: PZ.293.1592.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) Ustawy, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wynajem długoterminowy fabrycznie nowych (rok produkcji 2025/2026) samochodów na okres 48 miesięcy
Beschreibung: Wynajem długoterminowy fabrycznie nowych (rok produkcji 2025/2026) samochodów na okres 48 miesięcy
Interne Kennung: PZ.293.213.2026