See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9476 Upgrade-8 SCORPIO
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění dlouhodobé provozuschopnosti monitorovacího systému aktivní zóny reaktoru SCORPIO-VVER (dále jen SCORPIO) i po ukončení výroby aktuálně použité serverové procesorové platformy a přizpůsobení algoritmů, programů, kódů a konfigurace funkcí SW SCORPIO při provozu bloku s alternativním palivem, které spočívá v zajištění monitorování AZ dle platných LaP formou upgrade SW stávajícího systému SCORPIO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1