104753-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen – Dodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy Svendborg Brakes
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy Svendborg Brakes
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky zadávané na základě Rámcové dohody jsou dodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy Svendborg Brakes a zahrnuje dodávky nových systémů a provádění preventivních a havarijních servisních činností, diagnostiky a oprav včetně zajištění dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy Svendborg Brakes instalované na strojích a technických zařízeních používaných v lokalitách Zadavatele. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 Zadávací dokumentace uveřejněné v NEN.
Interne KennungN006/26/V00002140
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVýhrada změny Dodavatele: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v části 1 Zadávací dokumentace – Pokyny pro Dodavatele, čl. 27. Výhrada změny Pravidel BOZP: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo v průběhu platnosti a účinnosti Rámcové dohody vydat aktualizované znění Pravidel BOZP. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou uvedeny v části 3 Zadávací dokumentace - Návrh Rámcové dohody, odst. 11.3.