See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echotoestellen ZORG Ziekenhuizen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van echotoestellen voor ZORG Ziekenhuizen (AZ Sint-Elisabeth te Zottegem en VZW Werken Glorieux te Ronse). Hierbij inbegrepen zijn toebehoren zoals sondes, trolleys, de benodigde software en koppelingen (DICOM, PACS), eventueel gespecialiseerd gereedschap dat nodig zou zijn bij correctief onderhoud en alle andere noodzakelijke toebehoren voor de realisatie van de gewenste gebruiksmogelijkheden. De specialisaties zijn divers: We voorzien in de aankoop van een 7-tal toestellen: In AZ Sint-Elisabeth Zottegem: - 3 toestellen voor Vaatheelkunde - 1 toestel voor Urologie In AZ Glorieux: - 1 toestel voor de Pijnkliniek - 1 toestel voor het operatiekwartier - 1 toestel voor Consultatie Chirurgie
Interne Kennung: PPP0SB-113/5028/Echo's
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SEZZ Echotoestellen Vaatheelkunde
Beschreibung: SEZZ Echotoestellen Vaatheelkunde
Interne Kennung: Echo's_1
Los: LOT-0002
Titel: SEZZ Echotoestellen Gynaecologie
Beschreibung: SEZZ Echotoestellen Gynaecologie
Interne Kennung: Echo's_2
Los: LOT-0003
Titel: SEZZ Echotoestellen Cardiologie
Beschreibung: SEZZ Echotoestellen Cardiologie
Interne Kennung: Echo's_3
Los: LOT-0004
Titel: SEZZ Echotoestel Radiologie
Beschreibung: SEZZ Echotoestel Radiologie
Interne Kennung: Echo's_4
Los: LOT-0005
Titel: SEZZ Echotoestel Urologie
Beschreibung: SEZZ Echotoestel Urologie
Interne Kennung: Echo's_5
Los: LOT-0006
Titel: AZG Echotoestel Pijnkliniek
Beschreibung: AZG Echotoestel Pijnkliniek
Interne Kennung: Echo's_6
Los: LOT-0007
Titel: AZG Echotoestel Consultatie Chirurgie
Beschreibung: AZG Echotoestel Consultatie Chirurgie
Interne Kennung: Echo's_7
Los: LOT-0008
Titel: AZG Echotoestel Cardiologie
Beschreibung: AZG Echotoestel Cardiologie
Interne Kennung: Echo's_8