104796-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM".
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM".
BeschreibungDostawa oprogramowania oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM". Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne KennungPN/37/WZP/26 - 16/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS
BeschreibungDostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne KennungDostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS