104817-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung691415-2025
Interne KennungZP-1820-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungProdukty lecznicze
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 2
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 100% jej pierwotnej wartości w przypadku zadań dotyczących leków stosowanych w ramach Programów Lekowych. Wartość pozostałych zadań (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 50% ich pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 47
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 47
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 48
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 48
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 137
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 137
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 174
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 174
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 267
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 267
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 303
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 303
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 333
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 333
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 353
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 353
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 74
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 74
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 81
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 81
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 126
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 126
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 170
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 170
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 328
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 328
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 49
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 49
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 52
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 52
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 294
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 294