2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: De gemeente Dijk en Waard schrijft een Europese openbare aanbesteding uit voor Arbodienstverlening. Wij zijn op zoek naar een partner in Arbodienstverlening met als uitgangspunt goed werkgeverschap en goed werknemerschap. Ieder heeft een eigen verantwoordelijkheid met betrekking tot preventie en re-integratie, waarbij leidinggevende en medewerker samen het voortouw nemen. Met aandacht voor zowel het fysieke deel als de mentale vitaliteit. De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 mei 2026 tot en met 30 april 2028 met een optie tot tweezijdige verlenging van viermaal twee jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sociale en andere specifieke dienst waarbij de raming van de opdrachtwaarde boven de drempel voor Europees aanbesteden ligt. Beste prijs/kwaliteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1