104845-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Informationssysteme – Rozbudowa systemów HIS oraz PACS/RIS wraz z migracją środowiska aplikacyjnego na nową infrastrukturę przetwarzania danych oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych w „Poddębickim Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemów HIS oraz PACS/RIS wraz z migracją środowiska aplikacyjnego na nową infrastrukturę przetwarzania danych oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych w „Poddębickim Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych w „Poddębickim Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w tym w szczególności wykonanie następujących zadań: I. Rozbudowa systemu HIS - Rejestr dawek promieniowania; II. Rozbudowa systemu HIS - integracja z Teleradiologią; III. Rozbudowa systemu HIS - TNM; IV. Integracja nowych dokumentów EDM z P1; V. Udzielenie licencji na systemy operacyjne serwerów; VI. Udzielenie licencji na oprogramowanie dostępowe dla systemu uwierzytelniania; VII. Udzielenie licencji na oprogramowanie systemu do wirtualizacji; VIII. Dostawa macierzy; IX. Dostawa serwerów wirtualizacyjnych; X. Dostawa przełączników SAN; XI. Usługa wsparcia technicznego dla serwerów; XII. Rozbudowa systemu RIS/PACS; XIII. Wdrożenie interfejsu PACS/RIS - PUI. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy, Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (wzór umowy). 3. Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia pn.: „Podniesienie poziomu cyfryzacji Poddębickiego Centrum Zdrowia” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, nabór nr KPOD.07.03-IP.10-001/25, na podstawie umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0044/25/KPO/2267/2025/296. 4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 uPzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp. Języki, w których dokumenty zamówienia są oficjalnie dostępne: polski.
Interne KennungPCZ/ZP/3331/13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48820000 Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72320000 Datenbankdienste, 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych w „Poddębickim Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w tym w szczególności wykonanie następujących zadań: I. Rozbudowa systemu HIS - Rejestr dawek promieniowania II. Rozbudowa systemu HIS - integracja z Teleradiologią III. Rozbudowa systemu HIS - TNM IV. Integracja nowych dokumentów EDM z P1 V. Udzielenie licencji na systemy operacyjne serwerów VI. Udzielenie licencji na oprogramowanie dostępowe dla systemu uwierzytelniania VII. Udzielenie licencji na oprogramowanie systemu do wirtualizacji VIII. Dostawa macierzy IX. Dostawa serwerów wirtualizacyjnych X. Dostawa przełączników SAN XI. Usługa wsparcia technicznego dla serwerów XII. Rozbudowa systemu RIS/PACS XIII. Wdrożenie interfejsu PACS/RIS - PUI 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy, Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (wzór umowy). 3. Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia pn.: „Podniesienie poziomu cyfryzacji Poddębickiego Centrum Zdrowia” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, nabór nr KPOD.07.03-IP.10-001/25, na podstawie umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0044/25/KPO/2267/2025/296