2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego spełniającego wymogi polskiej normy PN EN 590
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do stacji paliw Zamawiającego - adres: 67-200 Głogów, ul. Transportowa 3 - oleju napędowego (zwanego dalej ON) spełniającego wymogi polskiej normy PN-EN 590 oraz wymogi jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018). Oferowany ON może być charakteryzowany przez normy zakładowe producenta, ale o parametrach jakościowych tożsamych lub lepszych od przedstawionych w wyżej wymienionej normie i rozporządzeniu. Przewidywane zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie objętym zamówieniem wynosi około: 1 250 000 litrów, jednorazowa dostawa - 32 000 litrów. Zamówienie realizowane będzie w dostawach co trzytygodniowych. Wielkość jednorazowej dostawy wynosi 32 000 litrów. Szczegółowe terminy i ilość zamawianego oleju napędowego Zamawiający będzie zgłaszał Wykonawcy e-mailem na 2 dni robocze przed planowanym przez Zamawiającego terminem dostawy. Wykonawca razem z paliwem będzie dostarczał świadectwa jakości dostarczanego paliwa określające parametry fizykochemiczne danej partii paliwa, a na żądanie Zamawiającego będzie pobierał razem z Zamawiającym próbki dostarczanego paliwa. Rozliczanie ilości dostarczanego paliwa następowało będzie na podstawie legalizowanego licznika autocysterny w temperaturze referencyjnej +15ºC (zgodnie z normą PN-ISO 91:2024-9). Przy każdej dostawie należy również dołączyć dowód wydania (WZ), który powinien zawierać: temperaturę nalewu paliwa, objętość w m3 w temperaturze nalewu, gęstość paliwa w temperaturze +15ºC oraz objętość m3 w temperaturze +15ºC. Do dokumentu WZ dołączony zostanie wydruk z elektronicznego systemu pomiarowego cysterny potwierdzający ilości wydanego paliwa. Zaproponowana w ofercie cena oleju napędowego na wskazany dzień będzie zmniejszana lub zwiększana o taką samą wartość zmiany cen, jakie Wykonawca otrzyma w czasie trwania umowy od rafinerii, a zmiana cen dokonywana będzie automatycznie w dniu dokonania zmiany ceny przez rafinerię. Szczegółowy opis oraz wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji: Opcja będzie polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości dostaw oleju napędowego do 25 % podstawowego zakresu zamówienia (przewidywanego zapotrzebowania) w trakcie trwania umowy podstawowej.
Vorherige Bekanntmachung: 681491-2024
Interne Kennung: ZP 4/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do stacji paliw Zamawiającego - adres: 67-200 Głogów, ul. Transportowa 3 - oleju napędowego (zwanego dalej ON) spełniającego wymogi polskiej normy PN-EN 590 oraz wymogi jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018). Oferowany ON może być charakteryzowany przez normy zakładowe producenta, ale o parametrach jakościowych tożsamych lub lepszych od przedstawionych w wyżej wymienionej normie i rozporządzeniu. Przewidywane zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie objętym zamówieniem wynosi około: 1 250 000 litrów, jednorazowa dostawa - 32 000 litrów. Zamówienie realizowane będzie w dostawach co trzytygodniowych. Wielkość jednorazowej dostawy wynosi 32 000 litrów. Szczegółowe terminy i ilość zamawianego oleju napędowego Zamawiający będzie zgłaszał Wykonawcy e-mailem na 2 dni robocze przed planowanym przez Zamawiającego terminem dostawy. Wykonawca razem z paliwem będzie dostarczał świadectwa jakości dostarczanego paliwa określające parametry fizykochemiczne danej partii paliwa, a na żądanie Zamawiającego będzie pobierał razem z Zamawiającym próbki dostarczanego paliwa. Rozliczanie ilości dostarczanego paliwa następowało będzie na podstawie legalizowanego licznika autocysterny w temperaturze referencyjnej +15oC (zgodnie z normą PN-ISO 91:2024-9). Przy każdej dostawie należy również dołączyć dowód wydania (WZ), który powinien zawierać: temperaturę nalewu paliwa, objętość w m3 w temperaturze nalewu, gęstość paliwa w temperaturze +15ºC oraz objętość m3 w temperaturze +15ºC. Do dokumentu WZ dołączony zostanie wydruk z elektronicznego systemu pomiarowego cysterny potwierdzający ilości wydanego paliwa. Zaproponowana w ofercie cena oleju napędowego na wskazany dzień będzie zmniejszana lub zwiększana o taką samą wartość zmiany cen, jakie Wykonawca otrzyma w czasie trwania umowy od rafinerii, a zmiana cen dokonywana będzie automatycznie w dniu dokonania zmiany ceny przez rafinerię. Szczegółowy opis oraz wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji: Opcja będzie polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości dostaw oleju napędowego do 25 % podstawowego zakresu zamówienia (przewidywanego zapotrzebowania) w trakcie trwania umowy podstawowej.
Menge: 1 250 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji: Opcja będzie polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości dostaw oleju napędowego do 25 % podstawowego zakresu zamówienia (przewidywanego zapotrzebowania) w trakcie trwania umowy podstawowej. Szczegółowe informacje zapisane zostały w specyfikacji warunków zamówienia.