104857-2026 - Planung
Polen – Marktforschung – Usługi w zakresie przygotowania 14 raportów branżowych dla 7 sektorów
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie przygotowania 14 raportów branżowych dla 7 sektorów
BeschreibungUsługi w zakresie przygotowania 14 raportów branżowych dla sektorów: kosmetycznego, maszyn i urządzeń, pojazdów szynowych, motoryzacyjnego, meblarskiego, statków specjalistycznych, jachtów i łodzi oraz wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania: po jednym dla każdego z sektorów w 2027 r. oraz w 2028 r. w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji
Interne KennungZP.DPE.25.4.2026/PN
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79311400 Wirtschaftsforschung, 79320000 Meinungsumfragen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługi w zakresie przygotowania 14 raportów branżowych dla sektorów: kosmetycznego, maszyn i urządzeń, pojazdów szynowych, motoryzacyjnego, meblarskiego, statków specjalistycznych, jachtów i łodzi oraz wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311000 Umfragen