2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu olsztyńskiego w 2026 roku z podziałem na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w 2026 roku na terenie powiatu olsztyńskiego. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania. Opis każdej z części został zawarty w dokumentach zamówienia i opublikowany na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: ZP.262.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 2- Zimowe utrzymanie róg na terenie działania Obwodu Drogowego w Barczewie (gminy: Barczewo i Jeziorny)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi zimowego utrzymania dróg na terenie obejmującym gminy ( Jeziorany i Barczewo)